Web sitemiz genelinde toplam 4 konuya 1 yorum yazıldı.

İstek Formu


İstekte Bulunmadan Önce Okuyunuz!

    Merhaba arkadaşlar, ben Ezel. 26 yaşındayım uzun yıllar dan beri HTML,CSS, JAVA SCRİPT, PHP dilleri üzerinde yoğun çalışmalar yapmaktayım. Ayrıca C, C++ ve PYHTON dillerinde de bilgi sahibiyim. Herhangi bir yüksek öğrenim progaramı bitirmedim ancak bu işte tecrübenin daha ön planda olduğuna inanıyorum.
     Bu forumu açma amacım yazılıma ilgi duyan veya bu alanda eğitim gören, kendini geliştirmek isteyen arkadaşlara ihtiyaç duyduğu yerlerde destek olmak ve tecrübelerimi aktarmaktır. Hepimizin bildiği gibi bilgisayar alanında eğitim veren okullarda iş sadece bilgi kısmında kalıp pratiğe dökülememektedir. Bu konuda eksiklik hisseden öğrenciler proje ödevleri ve uygulamalı yazılımda sıkıntı çekmekte, öğrenim hayatı boyunca zorlanmaktadır. Bu zorluklar karşısında çoğu öğrenci, öğretmen baskılarından veya bölüme olan heveslerini kaybetmelerinden bölümü bırakmaktadır. Benim amacım projelerinde zorlanan, bilgi ve tecrübe eksiklikleri olan, ufkunu genişletmek için çabalayan fakat belirli bir yerde takılı kalan arkadaşlara yardımcı olmak. Yukarıda da belirttiğim HTML,CSS, JAVA SCRİPT, PHP dillerinde sıkıntı çeken arkdaşlara tecrübelerimi aktarmak, onları bir adım ileriye taşımak için burada bulunmaktayım.
    Projeniz konusunda detaylı bilgi vermeniz size daha iyi yardımcı olmamı sağlayacaktır. Lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Bu formu kullanarak benimle iletişime geçiniz.
EzeLinux | Kişisel Web Sitesi EzeLinux | Kişisel Web Sitesi EzeLinux | Kişisel Web Sitesi EzeLinux | Kişisel Web Sitesi

EzeLinux | Kişisel Web Sitesi

EzeLinux | Kişisel Web Sitesi